Trening za rekreativce
Budite fit!
RSS

Online fitness trener RSS
Arhiva
« » srp 2014
  • p
  • u
  • s
  • č
  • p
  • s
  • n
  •  
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8
  • 9
  • 10
  • 11
  • 12
  • 13
  • 14
  • 15
  • 16
  • 17
  • 18
  • 19
  • 20
  • 21
  • 22
  • 23
  • 24
  • 25
  • 26
  • 27
  • 28
  • 29
  • 30
  • 31
Brojač posjeta
13888
Blog
utorak, studeni 3, 2009

NOGOMET

  1. Ante Batarelo (NK Hrvatski dragovoljac, NK Moslavina, NK Inter Zaprešić)
  2. Ivica Banović (NK Špansko, NK Cibalia, NK Lučko)
  3. Norbert Žmegač (NK Ivanić Grad, NK Posavina)
  4. Ivan Prpić (NK Špansko, NK Kustošija, NK Dinamo Zagreb)
  5. Tomislav Brozović (NK Hrvatski dragovoljac)
  6. Antonio Bubalo (NK Hrvatski dragovoljac)
  7. Vinko Buden (NK Zagreb, NK Naftaš – Ivanić, NK Lučko, NK Vinogradar, NK Inter Zaprešić)
  8. NK Lokomotiva (trener starijih pionira, kondicijski trener)
  9. NK Naftaš Ivanić (pomoćni trener – seniori, kondicijski trener – seniori, trener starijih pionira)
  10. NK Moslavac Popovača (juniori – kondicijski trener).
  11. NK Sloga Križ (trener juniora).
  12. NK Interblock – Ljubljana (seniori – kondicijski trener).
  13. Kristijan Brčić (NK Dinamo, NK Lučko, svi mlađi uzrasti reprezentacije Hrvatske, NK Inter – Zaprešić, NK Maksimir).
  14. Mario Jurin (NK Dinamo, NK Hrvatski dragovoljac, mlada reprezentacija Hrvatske U – 21, NK Inter – Zaprešić, NK Croatia Sesvete).
  15. Karlo Luketić (NK Zagreb, NK Inter Zaprešić,NK Karlovac)
  16. Velimir Batinić (NK Zagreb, NK Inter Zaprešić, NK Vrapče, NK Sloga Zagreb).
  17. Kristijan Trbojević (NK Lokomotiva, NK Hrvatski dragovoljac, NK Trnje).
  18. Drago Golub (NK Dinamo, NK Lučko, NK Hrvatski dragovoljac, NK Moslavina).
  19. Mate Dragičević (NK Dinamo, NK Hajduk, NK Šibenik, NK Pula)
  20. Ivan Kapetanović (NK Špansko, NK Kustošija).
  21. Krunoslav Rendulić (NK Osijek, NK Šibenik, NK Zagreb, NK Hajduk, NK Rijeka, NK Interblock).
  22. Jadranko Ante Vladušić (FC River Plate – Argentina, FC Lasun, NK Radnik, NK Lokomotiva, NK Orijent).
  23. Branimir Vladušić (FC River Plate, NK Orijent).
  24. Hrvoje Šiptar (NK Trešnjevka).
  25. Josip Fuček (NK Zagreb, NK Pula, NK Lučko).
  26. Tomislav Prekratić (NK Dinamo Zagreb, NK Polet Buševec).
  27. Martin Arežina (NK Hrvatski dragovoljac).
  28. Josip Šoljić (NK Zagreb, NK Lučko, NK Moslavina).
  29. NK Dinamo Odranski Obrež – 1. zagrebačka liga (kondicijski trener, glavni trener).
  30. Valentino Novosel (NK Zagreb, NK Vrapče).
  31. Damir Džidić (NK Dinamo, NK Zrinjski, NK Zagreb).
  32. Domagoj Penava (NK Dinamo, NK Lučko, NK Moslavina).
  33. Igor  Jugović (NK Zagreb)
  34. Marko Kikić (NK Croatia Sesvete, NK Zelina, NK Laduč).
  35. Marko Novokmet (NK Dinamo).
  36. Lovro Medić (NK Zagreb)
  37. Darko Bošnjak (NK Dinamo, NK Hrvatski Dragovoljac)
  38. Tomislav Labudović (NK Zagreb)
  39. Dario Bošnjak (NK Dinamo, NK Lokomotiva)
  40. Ivan Abramović (NK Zagreb, NK Dubrava).
  41. Mario Dučkić (NK Croatia Sesvete)
  42. Marijan Živković (NK Hrvatski dragovoljac).
  43. Frane Petricevic (NK Hrvatski dragovoljac, NK Varteks, NK Zagreb, NK Celje, NK Dinamo Tirana, NK Koper).
  44. Goran Jaković (NK Inter Zaprešić, NK Tondach, NK Inkop).
  45. Manuel Kante (Red Star 93, Beuweis – french academic, Falkrik – Scotland, Victoria Setubal – Portugal, Abrante – posudba, Prodeftiki – Greece – 2. liga, Radnik – Croatia).
  46. Antonio Šušak (NK Dinamo, NK Vrbovec, NK Dugo Selo, NK Maksimir).
  47. Filip Nikić (NK Croatia Sesvete).
  48. Dejan Čabraja (NK Kustošija, NK Dinamo).
  49. Ivan Bjelobradić (NK Zagreb, NK Vrapče)
  50. Petar Živković (NK Hrvatski dragovoljac)
  51. Nuridin  Abuselyana (NK Pula, NK Rovinj, NK Maksimir)
  52. Luka Perković (NK Segesta)

MALI NOGOMET

  1. Zvonimir Murković (MNK Uspinjača)
fitnesstrener @ 10:46 |Komentiraj | Komentari: 0
Anketa
Tjedno trenirate:



web stranice




Sportski trening RSS
Nema zapisa.
Youtube
Nema zapisa.
Index.hr
Nema zapisa.